Tubes International - Hadice a armatúry pre priemysel

 • Obchodno-technický pracovník
 • hadica pre palivá oilstar/sd
 • Spojky prekládkové
 • Pryžové hydraulické hadice
 • Kovové hadice a koncovky
 • Teflónové hadice
 • Kompenzátory
 • Hadice pre potraviny
 • Spojky prekládkové

BEZODKVAPOVÉ RÝCHLOSPOJKY

Bezodkapové spojky slúžia k spájaniu priemyselných inštalácií bez úniku média. Spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť, ochranu životného prostredia a spoľahlivosť pri transporte nebezpečných, toxických alebo drahých médií. Sú široko využívané v cestnej, koľajovej, námornej aj leteckej preprave a tiež v petrochemickom, chemickom a farmaceutickom priemysle. Bezodkvapové spojky slúžia k spájaniu priemyselných inštalácií a stáčacích hadíc bez úniku média.

 • Princíp funkcie: obe poloviny spojky sú vybavené ventilmi, ktoré sa pri spojení otvoria a umožnia prietok média a pri rozpojení sa uzavrú a zamedzia tým úniku média z inštalácie po rozpojení. V závislosti na konštrukcii spojky dôjde k uzavretiu ventilu automaticky pri rozpojení alebo ručne - v tom prípade je rozpojenie spojky možné až po uzavretí ventilu.
 • Spĺňajú všetky požiadavky týkajúce sa bezpečnosti, ochrany životného prostredia a bezporuchovosti pri transporte nebezpečných, toxických alebo veľmi drahých substancií.
 • Bezodkvapové spojky sú široko využívané v cestnej, koľajovej, námornej aj leteckej preprave a tiež v petrochemickom, chemickom a farmaceutickom priemysle.

SPOJKY DDC A DGC

SPOJKY DDC A DGC

Najobľúbenejšie zo všetkých bezodkvapových spojok. Kompatibilné so spojkami AVERY HARDOLL, TODO-MATIC, FULCRUM. Vyrobené podľa štandardu NATO STANAG 3756. Spĺňajú požiadavky ATEX, Tlakovú direktívu 97/23/WE.
Môžu byť vyrobené z: hliníku, mosadze, nereze AISI 316, PEEK, PVDF, Hastelloy, Titanu.
Dostupné v rozmeroch DN25 - DN 150.
Použitie: stáčanie nebezpečných médií, chemický a petrochemický priemysel.

SPOJKY EPSILON

SPOJKY EPSILON

EPSILON sú vysoko kvalitné bezodkvapové spojky. Zaisťujú veľmi malý objem úniku média pri spájaní/rozpájaní a nízke emisie prchavých organických médií – menej ako 25 ppm.
Sú vyrobené z nereze AISI 316 alebo zliatiny Hastelloy C-276.
Dostupné v rozmeroch: DN20 - DN80.
Použitie: chemický, farmaceutický a petrochemický priemysel a pre transport nebezpečných a drahých médií.

SPOJKY DRY-MATE

SPOJKY DRY-MATE

Spojky DRY-MATE sú bezpečné spojky s ľahkou obsluhou, prakticky bez odkvapnutia. Konštrukcia je založená na guľových ventiloch umiestnených v oboch polovicách spojky, čo zaručuje bezturbulentný prietok média.
Sú vyrobené z nereze AISI 316 alebo polypropylénu.
Dostupné v rozmeroch: DN25 a DN38.
Použitie: chemický a farmaceutický priemysel, poľnohospodárstvo. Nie sú vhodné pre plyny.

SPOJKY DRY LINK

SPOJKY DRY LINK

Spojky DRY LINK spĺňajú najvyššie požiadavky na bezpečnosť a funkčnosť. Konštrukcia obsahuje dva motýlikové ventily, ktorých disky sú pri otvorení rovnobežné se smerom prúdenia média - nezpôsobujú turbulentné prúdenie a tlakové straty. Vybavené blokovaním proti náhodnému rozpojeniu. Charakteristické ľahkou obsluhou a nízkou hmotnosťou. Ideálne pre vysoko viskózne kvapaliny. Materiál spojok - nerez 316 alebo špeciálna zliatina Alloy 20. Rozmery od 1" do 3". Pracovný tlak od 8,3 bar do 14,3 bar – v závislosti na rozmere, podtlak do 711 mm Hg. Dostupné s prípojkami so závitom BSP, prírubami k privareniu a v leštenej verzii pre potravinárstvo. Používané v chemickom, petrochemickom, potravinárskom a farmaceutickom priemysle.

SPOJKY DRY-DIS TR

SPOJKY DRY-DIS TR

Spojky DRY DIS série TR sú široko používané v chemickom, petrochemickom, potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Spĺňajú všetky požiadavky týkajúce sa bezpečnosti, ochrany životného prostredia a bezporuchovosti pri transporte nebezpečných, toxických alebo veľmi drahých plynov a kvapalín. Majú certifikát CE v rozsahu Tlakovej direktívy a pre vybavenie v zóne s nebezpečím výbuchu. Materiál spojok - nerez 316 alebo mosadz. Rukoväť spojky z polypropylénu. Rozmery od 1" (DN25) do 4" (DN100). Pracovný tlak do 25 bar. Dostupné s prípojkami s vnútorným závitom BSP. Dostupná kódovaná verzia, znemožňujúca spojenie spojky so vsuvkou určenou pre iné médium.