Tubes International - Hadice a armatúry pre priemysel

  • Obchodno-technický pracovník
  • hadica pre palivá oilstar/sd
  • Spojky prekládkové
  • Pryžové hydraulické hadice
  • Kovové hadice a koncovky
  • Teflónové hadice
  • Kompenzátory
  • Hadice pre potraviny
  • Spojky prekládkové

Hadice s koncovkami

Teflonová hadica, DN 50 (CORROFLON) v nerezovom oplete s uhlovými prírubovými koncovkami z nereze pre transport zmesi glykolu s vodou - chladenie elektroniky lokomotívy. Pracovný tlak 2 bar.

Teflonová hadice, DN 50 (CORROFLON) v nerezovém opletu

Termoplastová hadica, duša polyamid, DN 25 (MTK) s rýchlospojkami ISO B pre transport metánu o teplote -20°C. Pracovný tlak 100 bar.

Termoplastová hadice, duše polyamid, s rychlospojkami  ISO B

Pryžová hadica DN 25 (MP 20) s mosadznými koncovkami pre transport horúcej vody o teplote +80°C pod tlakom 3 bar.

Pryžová hadice s mosaznými koncovkami

Bubon REELCRAFT série 7800 s 15 metrami pryžovej hadice DN 13 (TUBES 2116) ukončenej nerezovou pištoľou AKBO. Používaný vo výrobných halách pre umývanie podláh a priemyslových zariadení horúcou vodou (do 100°C). Pracovný tlak do 10 bar.

Hadicový buben REELCRAFT s pistolí

Antistatická, teflonová hadica DN 19 (VISIFLON) v oceľovom oplete s mosadznou stáčacou pištoľou pre plnenie agresívnych chemikálií - metyl-etyl keton, xylén o teplote +35°C. Pracovný tlak 4 bar.

Antistatická, teflonová hadice VISIFLON

Antistatická, teflonová hadica DN 20 (CORROFLON) s nerezovými koncovkami pre horúci jedlý olej o teplote 200°C. Pracovný tlak 1 bar.

Antistatická, teflonová hadice CORROFLON

Teflonová hadica DN 16 (HYPERLINE FX) s trubkovými koncovkami pre transport horúceho vzduchu (+70°C) pod tlakom 40 bar.

Teflonová hadice HYPERLINE FX

Teflonová hadica DN 13 (HYPERLINE FX) s nerezovými koncovkami pre miesenie glykolu s vodou o teplote +85°C. Pracovný tlak 10 bar.

Teflonová hadice s nerezovými koncovkami

Teflonová hadica DN 32 (VISIFLON) v polypropylenovom oplete s nerezovými koncovkami pre miesenie glykolu s vodou o teplote +85°C. Pracovný tlak 10 bar.

Teflonová hadice v polypropylenovém opletu

Pryžová hadica pre potraviny DN 51 (SCOTLAND/LL BE) s nerezovými koncovkami typu SMS (švédsky štandard) používaný vedúcimi firmami v priemysle balenia potravín pre horúcu vodu +70°C. Pracovný tlak do 10 bar.

Pryžová hadice pro potraviny s nerezovými koncovkami

Plastová hadica DN 38 (ARMORVIN HNP) pre potraviny z priehľadného PVC s nerezovými koncovkami typu TRICLOVER pre transport vodných roztokov detergentov o teplote do +60°C. Pracovný tlak 0,5 bar.

Plastová hadice pro potraviny s nerezovými koncovkami

Hadica DN 25 (VACUPRESS SUPERELASTIC) s mosadznými koncovkami pre transport zmesi polyetylenglykolu s vodou o teplote +30°C. Pracovný tlak 3 bar.

Pryžová hadice s mosaznými koncovkami

Antistatická hadica DN 25 (MANICHEM MARBLE) s nerezovými koncovkami typu CAMLOCK pre transport agresívnych chemikálií pod tlakom do 16 bar - napr. acetón, acetonitryl, izopropanol, toluén pri teplote okolia.

Antistatická hadice s nerezovými koncovkami

Teflonová hadica DN6 (SMOOTHBORE HWDB/HPG) s dvojitým nerezovým opletom pre vysokotlaké plyny - pozemné plnenie kyslíkových zásobníkov v lietadlách. Tlak 150 bar.

Teflonová hadice s dvojitým nerezovým opletem

Pryžová hadica DN32 (SCOTLAND / LL BE) pre potraviny s hygienickými koncovkami Triclover. Široko používaná v pivovarníctve a liehovarníctve - transport piva a liehovín. Tlak do 10 bar.

Pryžová hadice pro potraviny s nerezovými koncovkami

Teflonová hadica DN8 (SMOOTHBORE HWDB/HPG) s dvojitým nerezovým opletom, s nerezovými koncovkami pre vysokotlaké technické plyny - plnenie fliaš. Pracovný tlak 200 bar.

Teflonová hadice s dvojitým nerezovým opletem

Kovová hadica DN20 (HP) s dvojitým plášťom, vyhrievaným parou pre transport kvapalného vosku. Pracovný tlak - 56 bar (para) / do 39 bar (vosk). Pracovná teplota pary 150°C, vosku 97°C.

Kovová vyhřívaná hadice s dvojitým pláštěm (duplikátor)

Kovová hadica DN20 (PARNOR®) s dvojitým plášťom, vyhrievaným parou pre transport kvapalného vosku. Pracovný tlak 5 bar. Pracovná teplota - pary 150°C, vody 97°C.

Kovová vyhřívaná hadice PARNOR s dvojitým pláštěm (duplikátor)

Pryžová hadica DN 38 (IVALO) s nerezovými koncovkami typu CAMLOCK slúžiaca ako spojenie trubiek výmenníkov tepla v betonovom tuneli, určenom pre vedecké účely. Médium priemyslová voda o teplote +35°C, pracovný tlak 2,5 bar.

Pryžová hadice s nerezovými koncovkami typu CAMLOCK

Kompozitná hadica DN 50 (DANCHEM PS) s nerezovými koncovkami pre transport agresivnych chemikálií - 50% hydroxidu sodného s teplotou okolia. Pracovný tlak 4 bar.

Kompozitní hadice

Hydraulická, multispirálna hadica DN 19 (HW-4SP) s dodatočnou ochrannou oceľovou hadicou GRIPLOCK s koncovkami typu HAMMER LUG pre transport hydraulického oleja pod tlakom 300 bar.

Hydraulická, multispirální hadice

Antistatická, teflonová hadica DN 6 (FHM DC) vo dvojitom nerezovom oplete pre transport minerálneho oleja 365 bar pri teplote 20°C.

Antistatická, teflonová hadice ve dvojitém nerezovém opletu

Hadica DN 19 (PHARMAFLON) s nerezovými potravinárskymi koncovkami typu TRICLOVER pre transport ovocných jogurtov pri teplote okolia. Pracovný tlak 7 bar.

Hadice s nerezovými potravinářskými koncovkami

Hadica DN 51 (PHARMAFLON) s nerezovými koncovkami typu TRICLOVER pre transport ovocného koncentrátu. Pracovná teplota do +121°C, tlak 10 bar.

Hadice s nerezovými koncovkami