Tubes International - Hadice a armatúry pre priemysel

  • Obchodno-technický pracovník
  • hadica pre palivá oilstar/sd
  • Spojky prekládkové
  • Pryžové hydraulické hadice
  • Kovové hadice a koncovky
  • Teflónové hadice
  • Kompenzátory
  • Hadice pre potraviny

I. Kde a na akých pozíciách môžete pracovať?

Na našich pobočkách, kde se zaoberáme hlavne získavaním nových zákazníkov, udržaním dobrých vzťahov s odberateľmi a predajom hadíc, spojok, armovacích lisov a pod. Najčastejšie hľadáme osoby s technickým vzdelaním a obchodníkov. Na pobočkách je možnosť rozvíjať svoje obchodné a technické dovednosti.

Príklad požiadaviek na kandidáta pre prácu na pozíciu asistent obchodno-technického oddelenia.

Asistent obchodno-technického oddelenia

Popis práce:

  • Kompletná obsluha zákazníkov.
  • Práca v dielni (lisovanie hadíc) a v sklade.
  • Nadviazanie kontaktov a starostlivosť o zákazníka.
  • Spracovanie ponúk.

Požiadavky:

  • Stredné alebo vyššie odborné vzdelanie.
  • Dobrá znalosť MS Word a Excel.
  • Skúsenosti s prácou technického poradcu sú vítané.
  • Vodičský preukaz sk. B.

Ponúkame:

  • Zamestnanie na dobu neurčitú v stabilnej firme.
  • Možnosť získania cenných skúseností v oblasti osobného kontaktu so zákazníkom, predajné dovednosti a umenie vyjednávať.
  • Možnosť profesného rozvoja.
  • Mladý a príjemný pracovný kolektív.

II. Priebeh výberu

Záujemcov o prácu v Tubes International prosíme o zaslanie životopisu spoločne s motivačným dopisom na adresu:

zilina@tubes-international.com

spoločne so súhlasom k spracovaniu osobných údajov. Súčasne si vyhradzujeme právo odpovedi len pre vybrané osoby.

AKTUÁLNA PRACOVNÁ PONUKA:

Obchodno-technický pracovník

TUBES International, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie zákazníkov, starostlivosť o získaných zákazníkov, spracovanie ponúk, realizácia objednávok a starostlivosť o zákazníkov, zodpovednosť za realizáciu objednávok, správna identifikácia skladových položiek ( príjem a výdaj tovaru) sprostredkovanie, nákup a predaj katalógového tovaru, výroba priemyselných hadíc na zákazku.

Informácie o výberovom konaní

Ponuky zasielajte v písomnej forme na email: zilina@tubes-international.com

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Vodičský preukaz

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

firma pracujúca ako dodávateľ špecializovaných hadíc , spojok, objímok, koncoviek a ďalšieho príslušenstva pre všetky odvetvia priemyslu

Počet zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt