Tubes International - Hadice a armatúry pre priemysel

  • Obchodno-technický pracovník
  • hadica pre palivá oilstar/sd
  • Spojky prekládkové
  • Pryžové hydraulické hadice
  • Kovové hadice a koncovky
  • Teflónové hadice
  • Kompenzátory
  • Hadice pre potraviny
  • Spojky prekládkové

Vysokotlakové čistenie a umývanie

Hadice pre umývacie zariadenia

Hadice pre umývacie zariadenia

Hadice pre vysokotlakové umývacie zariadenia sú vyrábané zo syntetickej gumy vystuženej jedným alebo dvoma oceľovými opletmi. Obal podľa typu hadice môže byť mikroperforovaný, v rôznych farbách (čierna, modrá, červená, žltá), odolný oderu, olejom, ozónu a atmosférickým vplyvom. Rozsah pracovných teplôt: od -40 do +150°C.
Pracovný tlak: do 400 bar (podľa počtu opletov a priemeru hadice).
Dostupné priemery hadíc: od DN6 (6,4mm) do DN12 (12,7mm).
Hadice sú dodávané ako metráž alebo ako kompletné hadice s koncovkami a ochranou proti zalomeniu hadice pri koncovkách.

Koncovky pro umývacie zariadenia

Koncovky pro umývacie zariadenia

Koncovky pre vysokotlakové umývacie zariadenia majú prípojky s vnútorným závitom M22x1,5 (tesnenie o-krúžok), vo verziách s krátkou a dlhou maticou. Matice koncoviek majú drážkovaný povrch pre uľahčenie ručnej montáže na zariadenia alebo pištole (dostupné tiež koncovky pre montáž do pištolí Ø10 a Ø11mm). Ochrany matíc možno dodať v nasledujúcich farbách: čierna, žltá, modrá a červená. Koncovky sú vyrobené z galvanizovanej uhlíkovej ocele, nereze alebo v kombinácii s mosadznou maticou.
Koncovky sú určené pre montáž na hadice pre vysokotlakové zariadenia (DN6 ÷ DN12). Koncovky aj s maticami vo verzii priame alebo uhlové 90°. Určené pre armovanie štandardnými hydraulickými objímkami.

Pištole a príslušenstvo pre umývacie zariadenia

Pištole a príslušenstvo pre umývacie zariadenia

Široká škála príslušenstva pre vysokotlakové umývacie zariadenia umožňuje voľbu kompletných zariadení alebo náhradu jednotlivých elementov inštalácie zákazníka. V našej ponuke sa nachádzajú: pištole, nadstavce (jednoduché i dvojité), trysky, hlavice, adaptéry, rýchlospojky a pod. Veľký rozsah typov prípojok, pracovných tlakov (do 350 bar) a pracovných teplôt (do 150°C) umožňuje použitie elementov vo väčšine umývacích zariadení.
Elementy sú vyrobené z: galvanizovanej uhlíkovej ocele (pištole, nadstavce, rýchlospojky, adaptéry), nereze (nadstavce, rýchlospojky, trysky) a mosadze (hlavice). Hlavice a trysky sú dostupné v rozsahu kalibrácií od 03 do 10.