Armovanie hydraulických hadíc

Jedna z ťažných častí činnosti našej spoločnosti Tubes International je armovanie a servis hydraulických hadíc. Veľa rokov dodáváme hadice najvyššej kvality vďaka spolupráci s renomovanými výrobcami z celého sveta. V rámci dodávok hydraulických hadíc naša spoločnosť spolupracuje výhradne s výrobcami z EU.

Vyrábame hydraulické hadice všetkých typov – od štandardných gumených hydraulických hadíc cez termoplastové, teflónové až po špeciálne hadice až pre ultra vysoké tlaky až do 3200 bar.

Vyrábame jednotlivé kusy aj veľké série hadíc podľa špecifikácie zákazníka.

Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Každá naša pobočka je vybavená zariadením pre rezanie a lisovanie vysokotlakových hadíc. Vďaka tomu sme schopní dodávať hadice (hydraulické, termoplastové, teflónové a ďaľšie), v najkratšom možnom čase.

Ochrany na hadice

Ponúkame tiež dodatočné ochrany hadíc (kovové, teplom zmrštiteľné, plastové, tkaninové, tepelné), ktoré významne predlžujú životnosť hadice.

Výroba atypických koncoviek

Máme tiež dcérsku firmu zaoberajúcu sa výrobou atypických hadicových koncoviek a adaptérov podľa špecifikácie zákazníka nielen z hľadiska požadovaného tvaru ale tiež použitého materiálu. Umožňuje nám to splniť i veľmi špecifické požiadavky zákazníka na hadicové koncovky.

Výroba hadíc do 4000 bar

V rámci sortimentu pre veľmi vysoké tlaky disponujeme vybavením pre kompletáciu termoplastových špirálnych hadíc do 4000 bar a tiež gumových hadíc pre čistenie vodou a rezanie vodným lúčom do 1450 bar.

Ľahká identifikácia hadíc

Vyrábame hadice najvyššej kvality s možnosťou ich ľahkej identifikácie. Každý kus alebo výrobná séria hadice je pre budúcu ľahkú identifikáciu označená výrobným číslom. Na prianie zákazníka je možné k vyrobeným hadiciam tiež vystaviť atest kvality.

Ďaľšie služby spojené s výrobou hydraulických

  • testovanie statickým tlakom (vodou)
  • čistenie hadíc pomocou prestrelovania čistiacich zátok
  • zabezpečenie hadice proti znečisteniu (napríklad termozmrštiteľnými zátkami koncoviek)