O nás

Tubes International je firmou zaoberajúcou sa predajom profesionálnych riešení v oblasti priemyselných hadíc, spojok a hydraulických hadíc a komponentov pre všetky priemyselné odvetvia.

Svoje služby a produkty predávame prostredníctvom vlastnej predajnej siete, ktorá je tvorená pobočkami u nás i v zahraničí.

Čím sa odlišujeme?

Skúsenosti od roku 1993

Sme na trhu už od roku 1993 a celú dobu sa zaoberáme dodávaním hydraulických hadíc, spojok a hydraulických hadíc a komponentov pre všetky priemyselné odvetvia.

Dlhoročné skúsenosti nám umožnili stať sa odborníkmi v našom odbore. Vďaka tomu môžeme ponúkať nielen produkty vysokej kvality, ale tiež profesionálne poradenstvo pri ich voľbe a služby.

Kvalita podložená certifikátmi

Ceníme si kvalitu a bezpečnosť, preto spolupracujeme s renomovanými výrobcami z celého sveta. Umožňuje nám to ponúkať výrobky spĺňajúce najvyššie požiadavky z pohľadu technického, bezpečnosti práce a ochrany životného prostredia.

Dokladom vysokej kvality našich produktov sú získané certifikáty, vydávané nezávislými certifikačnými jednotkami.

Komplexnosť ponuky

Naše heslo znie „Hadice a spojky pre priemysel”, v ponuke však nájdete omnoho širšiu škálu produktov od objímok, spon, ventilov, kompenzátorov, zariadenia pre kompletáciu hadíc pre produkty z oblasti vysokých tlakov a pneumatiky.

To ešte nie je všetko

Ponúkame tiež profesionálne služby ako napr. výrobu priemyselných a hydraulických hadíc a odborné technické poradenstvo pri voľbe produktov.

Tubes International to je tiež:

Stabilná pozícia na trhu

Ľahký kontakt

Ľahký kontakt

Odborné znalosti

Niekoľko desiatok tisíc spokojných zákazníkov

Predajná sieť Tubes International

Pobočka na Slovensku i za hranicami
  • Priamy predaj

  • Obchodné stretnutia

  • Servis 24/7

  • Výroba hadíc

  • Armovanie hadíc

Bez ohľadu na spôsob kontaktu s našou firmou môžete počítať s:

  • profesionálnym poradenstvom pri voľbe produktu

  • individuálne cenové podmienky

  • vystavenie ponúk

Potrebujete viac informácií?